tiny ‘n’ smart
database layer

Odkazy: dibi | API reference

Oznámení

Omlouváme se, provoz fóra byl ukončen

Metoda unescape v mysql driveru

před 10 lety

m0t3jl
Člen | 293

Ahoj,
chtěl bych se jen zeptat, jestli je úplně správně, když se v akt. revizi (č. 223), při zavolání metody unescape (která se volá automaticky, když si nechám před fetchnutím DibiResultu udělat DetectTypes) vyhodí vyjímka InvalidArgumentException?

Copak já jako uživatel můžu za to, že tato metoda ještě není, nebo třeba nikdy nebude implementována? Mám tady takový malý interní framework, který vždycky, když něco z databáze načítá, tak si detectTypes volá. Teď bych tam musel nějak složitě dobastlit, aby se databáze ptal, jestli náhodou v query není nějaké binární pole a případně tedy nepoužil detectTypes, ale zdá se mi to dost fuj ;).

Šlo by to nějako opravit, aby se ta výjimka nevyhazovala a ta metoda unescape vracela to, co do ní vstoupí?

Díky

Editoval m0t3jl (29. 6. 2009 12:14)

před 10 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Binary je implementovaný v každém driveru. Jaký konkrétně driver a pro jaký typ to vyhazuje?

před 10 lety

m0t3jl
Člen | 293

David Grudl napsal(a):

Binary je implementovaný v každém driveru. Jaký konkrétně driver a pro jaký typ to vyhazuje?

Driver MySQL (je to v titulku). Zkoušel jsem typy BLOB, LONGBLOB a BINARY a vyhazuje to u všech.

před 10 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

opraveno